SETKÁNÍ V.I.P. V SAMECHOVĚ

reference, event

SETKÁNÍ V.I.P. V SAMECHOVĚ

Klient: UNIQA pojišťovna, a. s.

Mezi projekty marketingové a reklamní agentury společnosti LOGIK patří i eventy. V polovině října jsme již počtvrté připravili akci pro nejúspěšnější obchodní poradce a vedoucí generálních agentur UNIQA pojišťovny – takzvaný V.I.P. Club. Příprava setkání V.I.P. Clubu začíná již na jaře, kdy je nutné najít a zabezpečit vhodný objekt pro konání.

Klient na začátku určí lokalitu a specifikuje klíčové požadavky a na nás je vytipovat několik vhodných objektů, které jsou schopny plně zabezpečit průběh akce v dostatečné kvalitě. Důležitá je ubytovací kapacita a její kvalita, vhodné konferenční místnosti, atraktivní okolí s možností nabídky doprovodných aktivit pro suchou i mokrou variantu, samozřejmě dobré jídlo v příjemném prostředí a v neposlední řadě schopnost a ochota hotelu poskytnout bezproblémový a rychlý servis v průběhu celé akce.

UNIQA, KAM SE PODÍVÁTE

Za místo konání letošního V.I.P. Clubu pojišťovny UNIQA bylo zvoleno okolí Prahy. U vytipovaných objektů jsme osobně ověřili jejich způsobilost a následně vybrali shortlist pěti míst, který jsme předložili klientovi s doporučeními, proč jsou pro jeho účel nejvhodnější. Díky tomu jsme se mohli zaručit za bezproblémový průběh akce. Konečná volba padla na kongresové centrum Samechov, které se nachází nedaleko města Sázavy v malebném Posázaví.

Pro bezproblémový příjezd účastníků byl stejně jako každý rok připraven funkční navigační systém od všech hlavních tahů, tak aby i příjezd byl komfortní. V rámci celého hotelového komplexu byl připraven vkusně zvolený, ale výrazný branding, počínaje bannery na parkovišti přes vytvoření „infopointu UNIQA v recepci“, kompletní vyzdobení konferenčních místností až po využití vlaječek jako napichovátek na občerstvení v průběhu celého konání akce.

VZDĚLÁVÁNÍ I ZÁBAVA

Klíčovým dnem každoroční akce je pátek. V průběhu dopoledne probíhají pracovní workshopy účastníků a v odpoledních hodinách společný program. V letošním roce jsme pro účastníky domluvili individuální prohlídku nádherného gotického hradu Český Šternberk i s následným občerstvením v hradní restauraci. Na hrad, který je od Samechova vzdálen více než 20 km, dopravil účastníky akce objednaný autobus.

V podvečerních hodinách mohli účastníci využít širokou škálu připravených outdoorových i indoorových aktivit. Pro odpočinek všech zájemců pak byla určena relaxační masáž celého těla. Večer proběhl v místní restauraci pečlivě navržený a připravený raut, který stimuloval chuťové pohárky i vizuální receptory všech účastníků akce.

Při sobotním odjezdu dostali všichni účastníci malý dárek, kterým letos byly oříšky v medu s unikátní etiketou V.I.P. Clubu 2015. Z reakcí účastníků bylo patrné, že stejně jako minulé ročníky se i tento přes nepřízeň počasí vydařil. Hlavní cíl akce byl splněn – spokojenost nejen prodejců, ale i vedení pojišťovny UNIQA. A už nyní se můžeme těšit na další ročník…

SLOVO KLIENTA

„Společnost LOGIK, se kterou rádi spolupracujeme nejen při zajišťování eventů, při realizaci letošního V.I.P. Clubu opětovně prokázala vysokou úroveň pochopení našich potřeb, dokonalou preciznost a perfektní organizační schopnosti. Výsledkem byla, stejně jako v minulých letech, bezproblémová realizace letošní akce. Ta byla zážitkem a mimořádným zpestřením všedních dnů snad pro všechny účastníky…“

Šárka Urbanová, event manager pojišťovny UNIQA


Napište nám:

print@log.cz

Volejte nám:

+420 270 004 398


DÁRKOVÉ BALENÍ S PŘIDANOU HODNOTOU

reference

DÁRKOVÉ BALENÍ S PŘIDANOU HODNOTOU

Především o Vánocích roste prodej dárkových balíčků. I v průběhu roku ale mohou být vhodným…

více ›

„ESPECIÁLNÍ“ BALENÍ: HAVANA CLUB ESPECIAL

reference

„ESPECIÁLNÍ“ BALENÍ: HAVANA CLUB ESPECIAL

Dárková balení prémiových alkoholických nápojů často sází na osvědčený recept přibalených…

více ›

NAŠI ZÁKAZNÍCI

reference

NAŠI ZÁKAZNÍCI

V posledních dvou letech jsme realizovali řadu rozsáhlých a úspěšných zakázek pro významné české…

více ›

PRÁCE PRO ZNAČKU JACK DANIEL’S JE RADOST

reference

PRÁCE PRO ZNAČKU JACK DANIEL’S JE RADOST

O materiály podpory prodeje značek rodiny Jack Daniel’s se ve společnosti Brown-Forman Czech…

více ›

OBALY SCHWARZKOPF PROFESSIONAL 2015

reference

OBALY SCHWARZKOPF PROFESSIONAL 2015

Klient: Henkel Už druhý rok za sebou připravovala společnost LOGIK od prvotních návrhů až po…

více ›

Perfetti van Melle

reference

Perfetti van Melle

„Kampaň Chupa Chups do škol, kterou pro nás připravila a také po technické stránce…

více ›

VYPRODALI DÍKY OBALU

reference, case study

VYPRODALI DÍKY OBALU

Klient: Henkel – Schwarzkopf Professional  Sada promo balení na předvánoční trh v sedmi…

více ›

PAPÍR DĚLÁ VÁNOCE

reference, napsali o nás

PAPÍR DĚLÁ VÁNOCE

MARKETING & MEDIA 41/2015 Podzim je v tiskárnách vánoční období. Připravujeme nejen…

více ›

LOGIK, S.R.O.

Společnost LOGIK patří mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky s rozsáhlými možnostmi v oblasti publikací a vizuální komunikace. Mezi prvními tiskárnami v České republice jsme prokázali shodu zavedeného integrovaného systému s nově vydanými normami ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016. Platnost těchto osvědčení se týká nejen obecných polygrafických procesů, ale i nákupu a prodeje, vývoje a konstrukce obalů a stojanů, kompletních grafických služeb, přípravy dat a kalibrace CTP. Zodpovědný přístup k životnímu prostředí dokládají certifikáty FSC a PEFC.

TOP