Přivítali jsme jaro…

INSPIRACE

Přivítali jsme jaro…

Při návrhu obalů a dalších promo materiálů pro naše klienty se snažíme, aby samotný prvek měl ještě něco navíc – nápad, funkci nebo cokoliv, co ho posune na jinou úroveň. To „něco“ navíc může být netradiční povrchová úprava, potisk nebo sekundární funkce.

Sekundární funkce tiskového produktu je něco, čím jsme se rozhodli spolu s našimi zákazníky přivítat jaro. Na první pohled vcelku obyčejná krabice ukrývala květinu, která evokovala právě jaro. Kartonová květina byla navržena tak, aby si ji příjemci chtěli umístit na pracovní stůl v kanceláři.

A právě v okamžiku, kdy se příjemce našeho direct mailu rozhodl květinu z krabice vyjmout, oddělila se vrchní část (tedy stonek a květy) od květináče a objevilo se překvapení – výborné čokoládové bonbony. Radost tak byla dvojnásobná, alespoň podle bezprostředních reakcí našich zákazníků, kteří balíček obdrželi.


Napište nám:

print@log.cz

Volejte nám:

+420 270 004 398


DIRECT MAILY SPOLEČNOSTI LOGIK BODUJÍ

INSPIRACE, blog

DIRECT MAILY SPOLEČNOSTI LOGIK BODUJÍ

Direct mailing s vnímanou přidanou hodnotou představuje pro nás i naše zákazníky způsob, jak za…

více ›

3D BETLÉM

INSPIRACE, design, vyrobili jsme…

3D BETLÉM

Při návrhu PF pro rok 2018 jsme se inspirovali 3D knihami, které jsme nedávno odevzdali…

více ›

DIRECT MAIL UKÁŽE MOŽNOSTI LOGIKu

INSPIRACE

DIRECT MAIL UKÁŽE MOŽNOSTI LOGIKu

Společnost LOGIK spustí ve druhé polovině března direct mailovou B2B kampaň s názvem…

více ›

JEŽÍŠEK, NEBO SANTA CLAUS?

INSPIRACE

JEŽÍŠEK, NEBO SANTA CLAUS?

Letošní péefko, tak jak je naším dobrým zvykem, má za cíl nejen potěšit a zaujmout originalitou,…

více ›

LOGIK, S.R.O.

Společnost LOGIK patří mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky s rozsáhlými možnostmi v oblasti publikací a vizuální komunikace. Mezi prvními tiskárnami v České republice jsme prokázali shodu zavedeného integrovaného systému s nově vydanými normami ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016. Platnost těchto osvědčení se týká nejen obecných polygrafických procesů, ale i nákupu a prodeje, vývoje a konstrukce obalů a stojanů, kompletních grafických služeb, přípravy dat a kalibrace CTP. Zodpovědný přístup k životnímu prostředí dokládají certifikáty FSC a PEFC.

TOP