JEŽÍŠEK, NEBO SANTA CLAUS?

INSPIRACE

JEŽÍŠEK, NEBO SANTA CLAUS?

Letošní péefko, tak jak je naším dobrým zvykem, má za cíl nejen potěšit a zaujmout originalitou, ale zároveň vás i inspirovat při realizaci vašich projektů s využitím širokých možností, které polygrafie nabízí.

I když jsme ryze česká firma, jsme si vědomi i globalizace, která se naší zemi nevyhýbá. Nevíme přesně, kdo našim zákazníkům bude letos dávat vánoční dárky, jestli Ježíšek, Santa Claus, nebo děda Mráz, protože počet expatů na rozhodovacích pozicích nejen v Praze strmě roste.

Pro jistotu tedy chceme pomoci Santa Clausovi s cílenou distribucí a připravili jsme mu zcela nové sáně a vymazlené soby ve vánočním provedení. Můžete mu je sami sestavit a nabídnout k případnému využití. Třeba se mu budou hodit. Nebo je může v rámci inovací využít i Ježíšek či děda Mráz. A kdyby ne, tak nevadí… 

Věříme, že vám naše kartonové vánoční spřežení poslouží jako zajímavá dekorace domova či kanceláře. Budete nás mít chvilku na očích a třeba vás napadnou další možnosti, jak báječně využít papír a karton.


Napište nám:

print@log.cz

Volejte nám:

+420 270 004 398


DIRECT MAILY SPOLEČNOSTI LOGIK BODUJÍ

INSPIRACE, blog

DIRECT MAILY SPOLEČNOSTI LOGIK BODUJÍ

Direct mailing s vnímanou přidanou hodnotou představuje pro nás i naše zákazníky způsob, jak za…

více ›

3D BETLÉM

INSPIRACE, design, vyrobili jsme…

3D BETLÉM

Při návrhu PF pro rok 2018 jsme se inspirovali 3D knihami, které jsme nedávno odevzdali…

více ›

DIRECT MAIL UKÁŽE MOŽNOSTI LOGIKu

INSPIRACE

DIRECT MAIL UKÁŽE MOŽNOSTI LOGIKu

Společnost LOGIK spustí ve druhé polovině března direct mailovou B2B kampaň s názvem…

více ›

Přivítali jsme jaro…

INSPIRACE

Přivítali jsme jaro…

Při návrhu obalů a dalších promo materiálů pro naše klienty se snažíme, aby samotný prvek měl…

více ›

LOGIK, S.R.O.

Společnost LOGIK patří mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky s rozsáhlými možnostmi v oblasti publikací a vizuální komunikace. Mezi prvními tiskárnami v České republice jsme prokázali shodu zavedeného integrovaného systému s nově vydanými normami ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016. Platnost těchto osvědčení se týká nejen obecných polygrafických procesů, ale i nákupu a prodeje, vývoje a konstrukce obalů a stojanů, kompletních grafických služeb, přípravy dat a kalibrace CTP. Zodpovědný přístup k životnímu prostředí dokládají certifikáty FSC a PEFC.

TOP