SLEPOTISK

Prostřednictvím nejmodernějších metod zušlechťování zvýrazníme tiskoviny a obalový materiál – ražbou, slepotiskem, výsekem, laminací a lakováním i dalšími technologickými postupy. Nabízíme nejširší škálu špičkových technologií pro finishing tištěných produktů.

Technologie horké ražby spočívá v použití razicího štočku s požadovaným motivem, který je potřeba ve speciálním výsekovém stroji dokonale spasovat s tiskovým archem. Následně dojde ke stlačení štočku a tiskového archu – vyražení reliéfu.

Pokud se během tohoto procesu použije speciální metalická fólie, mluvíme o zlatoražbě. Zlatoražbu i slepotisk lze použít samostatně nebo i v kombinaci s tiskem a parciálním lakem.

Ke kvalitnímu výrobku patří kvalitní obal. Typické jsou krabičky na šperky, čokoládu nebo parfémy. V regálech tyto obaly s metalickými motivy výrazně vyčnívají nad konkurenčními výrobky. Známé rčení, že „obal prodává“, by se dalo upravit na „fólie prodává“.

Slepotisk na strukturovaný grafický papír

Slepotisk na černý papír

Tisk zlatou barvou Pantone + slepotisk

Napište nám:

print@log.cz

Volejte nám:

+420 270 004 398


TVAROVÝ VÝSEK A PERFORACE

technologie, postpress

TVAROVÝ VÝSEK A PERFORACE

TVAROVÝ VÝSEK Jedná se o klasickou technologii, která dává tiskovině konečnou podobu. Upravuje…

více ›

ZLATORAŽBA

technologie, postpress

ZLATORAŽBA

Klasická horká ražba je používána již mnoho desetiletí a setkáváme se s ní na luxusních obalech…

více ›

ZLATOTISK, TZV. STUDENÁ RAŽBA

technologie, postpress

ZLATOTISK, TZV. STUDENÁ RAŽBA

Ražba za studena je technologií nanášení metalického pigmentu přímo v tiskovém stroji. Studená…

více ›

OFSETOVÝ TISK

technologie, ofsetový tisk

OFSETOVÝ TISK

Pro zakázky v oblasti plochého ofsetového tisku využíváme tiskové stroje Heidelberg a KBA.…

více ›

LOGIK, S.R.O.

Společnost LOGIK patří mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky s rozsáhlými možnostmi v oblasti publikací a vizuální komunikace. Mezi prvními tiskárnami v České republice jsme prokázali shodu zavedeného integrovaného systému s nově vydanými normami ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016. Platnost těchto osvědčení se týká nejen obecných polygrafických procesů, ale i nákupu a prodeje, vývoje a konstrukce obalů a stojanů, kompletních grafických služeb, přípravy dat a kalibrace CTP. Zodpovědný přístup k životnímu prostředí dokládají certifikáty FSC a PEFC.

TOP