Letní projekt snack.ink je vítězem

konstrukce, ocenění, INSPIRACE

Letní projekt snack.ink je vítězem

Jeden z projektů, které jsme realizovali v průběhu letních prázdnin v rámci vlastních marketingových aktivit, zaujal porotu soutěže Hvězda 3D reklamy natolik, že byl začátkem prosince 2018 oceněn prvním místem v kategorii využití 3DR v rámci komunikačního mixu.

Tím jsme se stali vítězem této prestižní soutěže potřetí v řadě, což je unikátní počin, který svědčí o vysoké úrovni naší kreativity a kompetenci v oblasti vývoje a realizace marketingových aktivit. 

Dlouhodobě také potvrzuje to, že pro naše zákazníky můžeme být vítaným partnerem nejen v oblasti tisku, ale i v oblasti kompletního řešení marketingu

Projekt snack.ink neboli svačinový kufřík byl připraven pro úzký okruh FMCG zákazníků na území Prahy a středních Čech. Cílem kampaně bylo oslovit firemní rozhodovatele v oblasti marketingu a ukázat jim, že pro ně můžeme být zajímavým partnerem i při vytváření konceptů pro uvádění nových produktů na trh a pro jejich zalistování do obchodních řetězců. Kufřík ukazuje, jak je možné atraktivním způsobem prezentovat novinky směrem k B2B partnerům.

V rámci projektu jsme připravili atraktivní dárkový kufřík / svačinový set, který obsahoval dva energy drinky se shrink sleeve v našich barvách a dva donuty s polevou opětovně vyvedenou v našich barvách. Set doplňovaly papírové sluneční brýle jako komplementární dárek, který příjemce vybízel zajít na terasu a užít si s kolegou nebo kolegyní tento dárek naplno.

Projekt byl mimořádně náročný zejména z logistického hlediska. Donuty společně s energy drinky byly až do poslední chvíle uskladněny v pronajatém chladicím boxu, ze kterého je kurýr odvážel přímo na místo určení. Příjemce tak dostal energy drinky i donuty vychlazené a vhodné k okamžité spotřebě.

Dárek příjemce zaujal a v řadě případů překvapil svojí kreativitou. Projekt byl u některých zákazníků impulzem k oslovení naší společnosti při vývoji nových kampaní v oblasti podpory prodeje a adresného mailingu. Pro náš obchodní tým byl zároveň vítaným prostředkem následného oslovování nových zákazníků (plně v souladu s GDPR), kteří jim v době kontaktování již byli částečně nakloněni díky originálnímu dárku, který předtím dostali.


Napište nám:

print@log.cz

Volejte nám:

+420 270 004 398


POMÁHÁME NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM NAPLŇOVAT JEJICH CÍLE

agentura

POMÁHÁME NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM NAPLŇOVAT JEJICH CÍLE

PRACUJEME PRO NEJVĚTŠÍ ZÁKAZNÍKY NA TRHU. PŘIDEJTE SE K NIM I VY Na počátku každé realizace…

více ›

CHCETE VÍC OD SVÉ TISKÁRNY? UMÍME TAKÉ EXKLUZIVNÍ ŠPERKY

agentura

CHCETE VÍC OD SVÉ TISKÁRNY? UMÍME TAKÉ EXKLUZIVNÍ ŠPERKY

Že dokážeme navrhnout a realizovat cokoliv ze světa tisku, to už určitě víte. Umíme toho ale…

více ›

BENU V NOVÉM HÁVU

agentura

BENU V NOVÉM HÁVU

Cílem projektu brandingu bylo vhodným způsobem navázat na nově budovaný komunikační koncept…

více ›

SPOLEČNOST LOGIK

agentura

SPOLEČNOST LOGIK

Patříme mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky. Máme rozsáhlé možnosti v…

více ›

CHCETE BÝT SPOKOJENÝM ZÁKAZNÍKEM?

agentura

CHCETE BÝT SPOKOJENÝM ZÁKAZNÍKEM?

Jaké jsou důvody, proč spolupráci se společností LOGIK volí už více než 15 procent firem ze…

více ›

OTEVŘENÍ PARKOVÉHO MUZEA

event

OTEVŘENÍ PARKOVÉHO MUZEA

Klient: Skanska Reality, a. s. V polovině června se společnost LOGIK podílela na organizaci…

více ›

DONUTY NA SNĚHU

event, case study

DONUTY NA SNĚHU

Klient: La Lorraine, a. s. Pro segment donutů jsme v letošní zimě připravili a kompletně…

více ›

LOGISTIKA není jen dodání zboží

logistika

LOGISTIKA není jen dodání zboží

Logistika je důležitým spojovacím článkem mezi výrobou a zákazníkem, představuje veškeré skladové…

více ›

LOGIK, S.R.O.

Společnost LOGIK patří mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky s rozsáhlými možnostmi v oblasti publikací a vizuální komunikace. Mezi prvními tiskárnami v České republice jsme prokázali shodu zavedeného integrovaného systému s nově vydanými normami ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016. Platnost těchto osvědčení se týká nejen obecných polygrafických procesů, ale i nákupu a prodeje, vývoje a konstrukce obalů a stojanů, kompletních grafických služeb, přípravy dat a kalibrace CTP. Zodpovědný přístup k životnímu prostředí dokládají certifikáty FSC a PEFC.

TOP