logistika

LOGISTIKA není jen dodání zboží

Logistika je důležitým spojovacím článkem mezi výrobou a zákazníkem, představuje veškeré skladové a dopravní pohyby. Zakázky připravené k expedici mohou být dle požadavků zákazníka zabaleny do tenké nesmrštitelné nebo silné fólie smrštitelné teplem, popřípadě jsou zabalené do krabic a volně složeny na paletu. Dle objemu zakázek jsou k dispozici různé rozměry i druhy palet a také výměnné transportní europalety.

Můžete se na nás obrátit i v případě potřeby kompletace a balení do čirých, barevných či potištěných fólií, štítkování a adresného rozesílání. S touto službou máme letité zkušenosti. Nabízíme také vkládání do obálek s možností většího počtu vkladů a různých formátů. Obálky jsou takto většinou připravené pro adresnou distribuci.

V rámci dokončovacích služeb zajistíme rozvoz zakázky dle zadaného distribučního seznamu vlastní dopravou nebo s využitím služeb smluvních partnerů v předem určeném čase. Díky otevřenému přístupu a zkušenostem s distribucí nezvyšujeme dopravou dohodnutou cenu zakázky formou vícenákladů.

Společnost LOGIK garantuje klientům včasné dodávky v dohodnutých termínech a parametrech. Denně doručujeme zakázky do Prahy a okolí. Na další místa v České republice zajišťujeme dle vytíženosti zakázek svou dopravu nebo využíváme pomoci osvědčených přepravních služeb. Vždy volíme optimální způsob přepravy (vlastní doprava, kurýr, spediční společnost, Česká pošta apod.). Z partnerských přepravních společností nejčastěji využíváme služeb společnosti Toptrans.

Výjimkou není posílání zásilek do zahraničí, přičemž komunikaci s celním úřadem zajistíme. Máte tak zaručeno, že vaše zakázka bude dle vašich potřeb ve správný čas na správném místě. Naší snahou je vyjít vstříc individuálním požadavkům zákazníků.


Napište nám:

print@log.cz

Volejte nám:

+420 270 004 398


POMÁHÁME NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM NAPLŇOVAT JEJICH CÍLE

agentura

POMÁHÁME NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM NAPLŇOVAT JEJICH CÍLE

PRACUJEME PRO NEJVĚTŠÍ ZÁKAZNÍKY NA TRHU. PŘIDEJTE SE K NIM I VY Na počátku každé realizace…

více ›

CHCETE VÍC OD SVÉ TISKÁRNY? UMÍME TAKÉ EXKLUZIVNÍ ŠPERKY

agentura

CHCETE VÍC OD SVÉ TISKÁRNY? UMÍME TAKÉ EXKLUZIVNÍ ŠPERKY

Že dokážeme navrhnout a realizovat cokoliv ze světa tisku, to už určitě víte. Umíme toho ale…

více ›

BENU V NOVÉM HÁVU

agentura

BENU V NOVÉM HÁVU

Cílem projektu brandingu bylo vhodným způsobem navázat na nově budovaný komunikační koncept…

více ›

SPOLEČNOST LOGIK

agentura

SPOLEČNOST LOGIK

Patříme mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky. Máme rozsáhlé možnosti v…

více ›

CHCETE BÝT SPOKOJENÝM ZÁKAZNÍKEM?

agentura

CHCETE BÝT SPOKOJENÝM ZÁKAZNÍKEM?

Jaké jsou důvody, proč spolupráci se společností LOGIK volí už více než 15 procent firem ze…

více ›

OTEVŘENÍ PARKOVÉHO MUZEA

event

OTEVŘENÍ PARKOVÉHO MUZEA

Klient: Skanska Reality, a. s. V polovině června se společnost LOGIK podílela na organizaci…

více ›

DONUTY NA SNĚHU

event, case study

DONUTY NA SNĚHU

Klient: La Lorraine, a. s. Pro segment donutů jsme v letošní zimě připravili a kompletně…

více ›

CENA DOPRAVY

logistika

CENA DOPRAVY

V rámci dokončovacích služeb zajistíme vlastními silami nebo pomocí smluvních partnerů dopravu…

více ›

LOGIK, S.R.O.

Společnost LOGIK patří mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky s rozsáhlými možnostmi v oblasti publikací a vizuální komunikace. Mezi prvními tiskárnami v České republice jsme prokázali shodu zavedeného integrovaného systému s nově vydanými normami ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016. Platnost těchto osvědčení se týká nejen obecných polygrafických procesů, ale i nákupu a prodeje, vývoje a konstrukce obalů a stojanů, kompletních grafických služeb, přípravy dat a kalibrace CTP. Zodpovědný přístup k životnímu prostředí dokládají certifikáty FSC a PEFC.

TOP