KANCELÁŘSKÝ TEAMBUILDING

LOGIK sportuje

KANCELÁŘSKÝ TEAMBUILDING

Začátkem listopadu 2020 se uskutečnila sportovní teambuildingová akce RUN FOR LOGIK, která propojila jednotlivá oddělení: obchodní, účetní, konstrukční, logistické, CTP i design studio. Každý tým byl složen z členů několika oddělení, kteří při štafetě museli spolupracovat. Složení týmů bylo určeno losováním a žádné skupině se nenadržovalo.  

Opravdu každý se snažil, co mu síly stačily, v cíli všichni popadali dech a byli opravdu rádi, že dvě kola kolem kalendářovny zvládli. Blahopřejeme vítěznému týmu (Gusta, Petr a Sandra) k zaslouženému prvenství a těšíme se, že příští rok se přidají i lidé z výroby.


Napište nám:

print@log.cz

Volejte nám:

+420 270 004 398


BORCI Z LOGIKu

LOGIK sportuje

BORCI Z LOGIKu

V roce 2018 se tým složený z členů obchodního oddělení pod názvem Borci z LOGIKu zúčastnil…

více ›

DO PRÁCE NA KOLE

LOGIK sportuje

DO PRÁCE NA KOLE

U nás v LOGIKu vynikáme nejen v týmových sportech, ale najdeme mezi sebou i skvělé individuální…

více ›

LOGIK, S.R.O.

Společnost LOGIK patří mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky s rozsáhlými možnostmi v oblasti publikací a vizuální komunikace. Mezi prvními tiskárnami v České republice jsme prokázali shodu zavedeného integrovaného systému s nově vydanými normami ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016. Platnost těchto osvědčení se týká nejen obecných polygrafických procesů, ale i nákupu a prodeje, vývoje a konstrukce obalů a stojanů, kompletních grafických služeb, přípravy dat a kalibrace CTP. Zodpovědný přístup k životnímu prostředí dokládají certifikáty FSC a PEFC.

TOP