LOGIK sportuje

DO PRÁCE NA KOLE

U nás v LOGIKu vynikáme nejen v týmových sportech, ale najdeme mezi sebou i skvělé individuální talenty. V roce 2018 se pět kolegů zúčastnilo květnové výzvy Do práce na kole a za konečné výsledky se rozhodně nemusí stydět. Nejpilnější byl kolega Michal, který na kole za jeden měsíc najezdil téměř 1 000 kilometrů a tím se umístil na neuvěřitelném 329. místě z celkových 16 214 účastníků soutěže Výkonnost kolo – celá ČR. 

Hanka se nebála brát si na cesty koloběžku, a Andrea dokonce celý měsíc v rámci této soutěže běhala. V pravidelnosti dosáhl náš tým 87,9 %, což znamenalo krásné 154. místo z celkových 1 340 týmů. Děkujeme a těšíme se na další, nejen sportovní zážitky. 

Zleva doprava NAHOŘE: MikeBike, Hanka, Katka, DOLE: Andy, Petr

Napište nám:

print@log.cz

Volejte nám:

+420 270 004 398


KANCELÁŘSKÝ TEAMBUILDING

LOGIK sportuje

KANCELÁŘSKÝ TEAMBUILDING

Začátkem listopadu 2020 se uskutečnila sportovní teambuildingová akce RUN FOR LOGIK, která…

více ›

BORCI Z LOGIKu

LOGIK sportuje

BORCI Z LOGIKu

V roce 2018 se tým složený z členů obchodního oddělení pod názvem Borci z LOGIKu zúčastnil…

více ›

LOGIK, S.R.O.

Společnost LOGIK patří mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky s rozsáhlými možnostmi v oblasti publikací a vizuální komunikace. Mezi prvními tiskárnami v České republice jsme prokázali shodu zavedeného integrovaného systému s nově vydanými normami ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016. Platnost těchto osvědčení se týká nejen obecných polygrafických procesů, ale i nákupu a prodeje, vývoje a konstrukce obalů a stojanů, kompletních grafických služeb, přípravy dat a kalibrace CTP. Zodpovědný přístup k životnímu prostředí dokládají certifikáty FSC a PEFC.

TOP