ocenění

ZÍSKALI JSME DVĚ PRVNÍ MÍSTA V SOUTĚŽI HVĚZDA 3D REKLAMY 2018

I v letošním roce jsme získali ocenění v prestižní soutěži Hvězda 3D reklamy. Tentokrát uspěl adventní kalendář Nivea v kategorii tailor made a projekt snack.ink v kategorii 3DR. Oba projekty získaly ve svých kategoriích první místo.

Projekt snack.inkV srpnu loňského roku jsme realizovali selfpromo kampaň zaměřenou na úzký okruh FMCG zákazníků na území Prahy a středních Čech. Cílem kampaně bylo oslovit firemní rozhodovatele v oblasti marketingu a ukázat jim, že pro ně můžeme být zajímavým partnerem i při vytváření konceptů pro uvádění nových produktů na trh a pro jejich zalistování do obchodních řetězců. Připravili jsme atraktivní dárkový kufřík / svačinový set, který obsahoval 2 energy drinky se shrink sleeve a 2 donuty s polevou – vše v našich firemních barvách. Set doplňovaly papírové sluneční brýle jako komplementární dárek, který příjemce vybízel zajít na terasu a užít si s kolegou nebo kolegyní tento dárek naplno. Projekt byl mimořádně náročný zejména z logistického hlediska. Donuty společně s energy drinky byly až do poslední chvíle uskladněny v pronajatém chladicím boxu, ze kterého je kurýr odvážel přímo do místa určení. Příjemce tak dostal svačinu vychlazenou a vhodnou k okamžité spotřebě. Dárek příjemce zaujal a v řadě případů překvapil. Projekt byl u některých zákazníků impulzem k oslovení naší společnosti při vývoji nových kampaní v oblasti podpory prodeje a adresného mailingu.

Adventní kalendář NiveaPro předvánoční období roku 2017 jsme pro společnost Beiersdorf a její vlajkovou loď, značku Nivea, kompletně navrhli a vyrobili adventní kalendář. Netradiční pojetí v sobě kombinuje produkty velmi oblíbené značky s atraktivními odměnami vyrobenými z papíru. Cílem projektu bylo nabídnout příznivcům značky Nivea produkt, který jim zpříjemní předvánoční období a každý den nabídne nové překvapení spojené se značkou. 17 z 24 polí kalendáře tvoří produkty Nivea. Pro zbylých 7 polí jsme navrhli elegantní vánoční ozdoby, magnetickou záložku do knihy, antistresové omalovánky a jmenovky využitelné přímo pod vánočním stromečkem. Pro adventní kalendář jsme vyvinuli a realizovali poměrně složitý blistr na umístění a aretování různorodých produktů a odměn. V rámci tohoto projektu jsme zajišťovali výrobu blistrů, konstrukční vývoj kalendáře, návrh grafiky a papírových komponent i kompletní tisk kalendáře. Projekt překonal očekávání zákazníka. Stal se atraktivním a žádaným produktem na předvánočním trhu a inspirací pro letošní ročník, kdy realizujeme novou verzi adventního kalendáře pro zákazníky napříč celou Evropou.


Napište nám:

print@log.cz

Volejte nám:

+420 270 004 398


DVĚ PRVNÍ A JEDNO TŘETÍ MÍSTO PRO LOGIK

ocenění

DVĚ PRVNÍ A JEDNO TŘETÍ MÍSTO PRO LOGIK

S velkou radostí jsme odcházeli z letošního vyhlašování výsledků soutěže HVĚZDA 3D REKLAMY. V…

více ›

KALENDÁŘ ROKU 2016

ocenění

KALENDÁŘ ROKU 2016

Cílem soutěže Kalendář roku je ocenit výjimečnost kalendářů vyrobených v České republice pro…

více ›

HVĚZDA 3D REKLAMY ZA FIREMNÍ KALENDÁŘ

ocenění

HVĚZDA 3D REKLAMY ZA FIREMNÍ KALENDÁŘ

Soutěž Hvězda 3D reklamy byla v roce 2016 poprvé vyhlášena oborovou asociací POPAI, jejíž jsme od…

více ›

HVĚZDA 3D REKLAMY 2014

ocenění

HVĚZDA 3D REKLAMY 2014

V roce 2014 jsme v soutěži Hvězda 3D reklamy, pořádané Asociací třídimenzionální reklamy, obdrželi…

více ›

INOVACE ROKU 2021 a 1. místo v tailor made

ocenění, vyrobili jsme…

INOVACE ROKU 2021 a 1. místo v tailor made

Máme další ocenění do sbírky! V listopadu 2021 jsme hned pětkrát uspěli v oborové…

více ›

VAFO WET PRIVATE LABEL BOX

ocenění, konstrukce

VAFO WET PRIVATE LABEL BOX

V roce 2021 jsme pro našeho stálého zákazníka VAFO vyrobili papírový „hrnec“ s názvem VAFO WET…

více ›

PRESENT.INK má další úspěch!

ocenění, INSPIRACE

PRESENT.INK má další úspěch!

K novému roku 2020 jsme pro naše stálé zákazníky připravili dárek s názvem PRESENT.INK. Jednalo…

více ›

Dvakrát 1. místo v soutěži OBAL ROKU 2021

ocenění, vyrobili jsme…

Dvakrát 1. místo v soutěži OBAL ROKU 2021

Obal roku OBAL ROKU je ocenění, které se uděluje každý rok. Jedná se o jedinou certifikovanou…

více ›

LOGIK, S.R.O.

Společnost LOGIK patří mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky s rozsáhlými možnostmi v oblasti publikací a vizuální komunikace. Mezi prvními tiskárnami v České republice jsme prokázali shodu zavedeného integrovaného systému s nově vydanými normami ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016. Platnost těchto osvědčení se týká nejen obecných polygrafických procesů, ale i nákupu a prodeje, vývoje a konstrukce obalů a stojanů, kompletních grafických služeb, přípravy dat a kalibrace CTP. Zodpovědný přístup k životnímu prostředí dokládají certifikáty FSC a PEFC.

TOP