Dvakrát 1. místo v soutěži OBAL ROKU 2021

ocenění, vyrobili jsme…

Dvakrát 1. místo v soutěži OBAL ROKU 2021

Obal roku

OBAL ROKU je ocenění, které se uděluje každý rok. Jedná se o jedinou certifikovanou soutěž v Česku a na Slovensku určenou pro společnosti podílející se na zajímavém obalovém řešení. Cílem soutěže je vyzdvihnout a následně propagovat nejlepší myšlenky, inovace a technologie v oblasti balení, které se na trhu objevují. Současně je dána možnost ocenit práci obalových konstruktérů a designérů při slavnostním předání ocenění na galavečeru obalového kongresu OBALKO.

LOGIK získal ocenění v kategorii PET FOOD

V říjnu 2021 byly zástupcům společností, jejichž exponáty byly oceněny, předány na galavečeru obalového kongresu trofeje a certifikáty soutěže Obal roku 2021. LOGIK získal dvě první místa za produktová balení pro klienta VAFO.

Carnilove True Fresh

Luxusní box prezentuje tři druhy superprémiových krmiv – krůtí, lososí a hovězí. Je velmi přehledný a byl zkonstruován a následně vyroben tak, aby krmiva v něm obsažená mohl dát zákazník ochutnat svému psímu příteli. Na každém piktogramu druhu masa je důmyslná perforace, aby bylo možné granule snadno vyndat. Po odtržení nic nebrání v degustaci psím odborníkem. Na levé straně boxu je ve speciální kapse vložen katalog ve formátu A4 s vazbou V1. Katalog obsahuje potřebné informace o produktech.

Launch box i prezentační materiál jsou vyrobeny bez použití lamina – jejich výroba tedy nezatěžuje životní prostředí. Celkový koncept „A new chapter“ ve tvaru knihy naznačuje novou kapitolu známého krmiva Carnilove. Výroba, kompletace i následná expedice boxu probíhaly v hygienických podmínkách. Tento launch box obdrželo mnoho B2B klientů ve více než 75 zemích světa. Michal Hefjuk.

Carry Pet Sample box

Společnost Carry Pet Food nabízí mnoho variant v segmentu žvýkacích kostí, umí vyrobit nespočet velikostí i tvarů. Velmi důležitým aspektem je udržitelnost a limitace ekologických stop díky kvalitní výrobě těchto produktů v rámci EU. Tyto u pejskařů velmi oblíbené produkty dováží většina firem až z Číny.

Napadlo nás proto vytvořit box, který poukáže nejen na to, že společnost Carry Pet Food dokáže vyrobit kosti v různých tvarech, ale také upozorní na jejich prvotřídní kvalitu. Jsou totiž vyrobeny z přírodních materiálů při zachování vysoké kvality a neobsahují žádné chemické přísady. Většina produktů je navíc vyráběna ručně.

Box byl zkonstruován a následně vyroben tak, aby bylo jasné, že nabízené zboží je luxusní. Abychom docílili prémiového vzhledu balení, zvolili jsme povrchovou úpravu lesklého lamina.

Také je zde prezentována myšlenka vidět – čichat – dotýkat se – žvýkat. Všechny kosti může pes díky nápaditému provedení vyzkoušet. Celkový koncept odpovídal myšlence luxusní bonboniéry. Výroba, kompletace i následná expedice boxu probíhaly v hygienických podmínkách. Tento sample box obdrželo mnoho B2B klientů ve více než 75 zemích světa. Pavel Laudin.


Napište nám:

print@log.cz

Volejte nám:

+420 270 004 398


 ZÍSKALI JSME DVĚ PRVNÍ MÍSTA V SOUTĚŽI HVĚZDA 3D REKLAMY 2018

ocenění

ZÍSKALI JSME DVĚ PRVNÍ MÍSTA V SOUTĚŽI HVĚZDA 3D REKLAMY 2018

I v letošním roce jsme získali ocenění v prestižní soutěži Hvězda 3D reklamy. Tentokrát uspěl…

více ›

DVĚ PRVNÍ A JEDNO TŘETÍ MÍSTO PRO LOGIK

ocenění

DVĚ PRVNÍ A JEDNO TŘETÍ MÍSTO PRO LOGIK

S velkou radostí jsme odcházeli z letošního vyhlašování výsledků soutěže HVĚZDA 3D REKLAMY. V…

více ›

KALENDÁŘ ROKU 2016

ocenění

KALENDÁŘ ROKU 2016

Cílem soutěže Kalendář roku je ocenit výjimečnost kalendářů vyrobených v České republice pro…

více ›

HVĚZDA 3D REKLAMY ZA FIREMNÍ KALENDÁŘ

ocenění

HVĚZDA 3D REKLAMY ZA FIREMNÍ KALENDÁŘ

Soutěž Hvězda 3D reklamy byla v roce 2016 poprvé vyhlášena oborovou asociací POPAI, jejíž jsme od…

více ›

HVĚZDA 3D REKLAMY 2014

ocenění

HVĚZDA 3D REKLAMY 2014

V roce 2014 jsme v soutěži Hvězda 3D reklamy, pořádané Asociací třídimenzionální reklamy, obdrželi…

více ›

INOVACE ROKU 2021 a 1. místo v tailor made

ocenění, vyrobili jsme…

INOVACE ROKU 2021 a 1. místo v tailor made

Máme další ocenění do sbírky! V listopadu 2021 jsme hned pětkrát uspěli v oborové…

více ›

VAFO WET PRIVATE LABEL BOX

ocenění, konstrukce

VAFO WET PRIVATE LABEL BOX

V roce 2021 jsme pro našeho stálého zákazníka VAFO vyrobili papírový „hrnec“ s názvem VAFO WET…

více ›

PRESENT.INK má další úspěch!

ocenění, INSPIRACE

PRESENT.INK má další úspěch!

K novému roku 2020 jsme pro naše stálé zákazníky připravili dárek s názvem PRESENT.INK. Jednalo…

více ›

LOGIK, S.R.O.

Společnost LOGIK patří mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky s rozsáhlými možnostmi v oblasti publikací a vizuální komunikace. Mezi prvními tiskárnami v České republice jsme prokázali shodu zavedeného integrovaného systému s nově vydanými normami ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016. Platnost těchto osvědčení se týká nejen obecných polygrafických procesů, ale i nákupu a prodeje, vývoje a konstrukce obalů a stojanů, kompletních grafických služeb, přípravy dat a kalibrace CTP. Zodpovědný přístup k životnímu prostředí dokládají certifikáty FSC a PEFC.

TOP