dárkové balení

JE TO KRABIČKA, NEBO KABELKA?

aneb blogerky dostaly originální dárek…

Dárková balení svých produktů využívají výrobci nejen v předvánočním čase. Po celý rok spolupracuje kreativní tým grafického studia s konstruktéry společnosti LOGIK na velice zajímavých projektech. Jedním z nich byla i výroba dárkové krabičky na produkty Bioderma.

Luxus v originálním balení

Společnost NAOS CZECH REPUBLIC, s. r. o., se rozhodla obdarovat vybrané blogerky speciální zásilkou. Pro novinku od zavedené kosmetické firmy Bioderma, hydratační booster Sébium Lotion a balení vatových tamponků, si přála velmi speciální obal. A tak jsme si vyhrnuli rukávy a vytvořili 60 dárkových krabiček ve tvaru tašky. 

Elegantní tvar, pevné ucho pro snadné přenášení, zavírání na suchý zip a efektní potisk, který evokuje vzhled elegantního šedobílého mramoru, to jsou prvky viditelné na první pohled. A na ten druhý můžete odhalit, že jsme si dali záležet i na technickém provedení krabičky.

Od návrhu až po dopravu – vše zvládl LOGIK

Naši klienti už dávno vědí, že se o zakázku dokážeme postarat od prvního do posledního kroku. U dárkových tašek pro blogerky to znamenalo vymyslet originální grafiku a zajistit kvalitní materiál i pečlivou výrobu jednotlivých dílů tašky. To vše in house, tedy v našem grafickém studiu a tiskárně. Samozřejmostí byl i ofsetový tisk, laminace, výsek, lepení a skládání do výsledného tvaru. 

Posledním krokem pak byla samotná expedice a doprava zásilky, o kterou jsme se postarali také my. Vše jsme pečlivě slepili a složili, zabalili a zajistili tak, aby se zásilce cestou ke klientovi nic nestalo. 

Už v říjnu se tak vybrané influencerky mohly radovat ze skutečně originálního dárku, na který jen tak nezapomenou. A co vy? Už víte, jaké dárky a v jakém balení budete příště rozesílat svým klientům?


Napište nám:

print@log.cz

Volejte nám:

+420 270 004 398


KRABIČKY JAKO EMENTÁL

krabičky

KRABIČKY JAKO EMENTÁL

LOGIK vyrábí sběrné obaly pro ekologický projekt ECOCHEESE. Unikátní krabičky pro zpětný odběr…

více ›

JAK ZABALIT VÁNOCE?

dárkové balení, design

JAK ZABALIT VÁNOCE?

Zvažujete pro letošní Vánoce speciální vánoční balení vašich produktů? Nevíte, zda použít příbal…

více ›

24 DÁRKŮ NIVEA

adventní kalendář, konstrukce

24 DÁRKŮ NIVEA

Klient: Beiersdorf Po úspěšném pilotním projektu adventního kalendáře NIVEA v loňském roce se…

více ›

OBALY S VYŠŠÍ PŘIDANOU HODNOTOU JSOU IN

obaly

OBALY S VYŠŠÍ PŘIDANOU HODNOTOU JSOU IN

Renomovaná výzkumná agentura Smithers Pira vydala svou tradiční zprávu o stavu polygrafického…

více ›

Poznáte, že potřebujete redesign produktového obalu?

krabičky a obaly, design

Poznáte, že potřebujete redesign produktového obalu?

Obalový design je dnes stejně důležitý jako produkt. Jak ale poznáte, že se váš produkt bude lépe…

více ›

LOGIK, S.R.O.

Společnost LOGIK patří mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky s rozsáhlými možnostmi v oblasti publikací a vizuální komunikace. Mezi prvními tiskárnami v České republice jsme prokázali shodu zavedeného integrovaného systému s nově vydanými normami ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016. Platnost těchto osvědčení se týká nejen obecných polygrafických procesů, ale i nákupu a prodeje, vývoje a konstrukce obalů a stojanů, kompletních grafických služeb, přípravy dat a kalibrace CTP. Zodpovědný přístup k životnímu prostředí dokládají certifikáty FSC a PEFC.

TOP