3 ocenění V SOUTĚŽI HVĚZDA 3D REKLAMY 2022

ocenění

3 ocenění V SOUTĚŽI HVĚZDA 3D REKLAMY 2022

22. ročník soutěže Hvězda 3D reklamy nás opět nalákal a třem produktům z naší výroby udělila odborná porota místo na stupních vítězů. Jedná se o 1. místo v kategorii využití 3D reklamy v rámci komunikačního mixu za dárkový set VELIKONOCE S NIVEOU, 2. místo v kategorii reklamní nebo dárkový obal a příbal za dárkovou krabici produktu THE PEARL OF MAURITIUS a 3. místo v kategorii aplikace motivu na 3D reklamu za vystavení POOCH & MUTT DOG DENTAL HEALTH QUIZ.

Výsledky soutěže najdete na stránce https://konference.popai.cz/vysledky-souteze-hvezda-3d-reklamy

Velikonoce s NIVEOUNa jaře 2022 jsme pro společnost Beiersdorf navrhli velikonoční balíček, který před Velikonocemi obdrželi zdarma k nákupu produktů značky Nivea a Labello zákazníci drogerie Teta. Celý set jsme konstrukčně navrhli, vytiskli, opatřili perforací a ručně zabalili. Na vnitřní straně modrých desek je natištěn hrací plán „Člověče, nezlob se!“ a návod na přírodní barvení velikonočních vajíček. Uvnitř balíčku je kreativní sešit s omalovánkami a vystřihovánkami s velikonoční tematikou. 
A tím nejlepším na konec je tříčlenná zaječí rodina. Jednotlivé zajíce a jejich oblečky lze díky perforaci z papírového archu snadno vyloupnout. A pak už všechny čeká dlouhá hra se zaječí mámou, tátou a malým zajíčkem.

DÁRKOVÁ KRABICE PRODUKTU THE PEARL OF MAURITIUSDárková krabice produktu The Pearl of Mauritius bude zdobila loňské Vánoce v retailovém prostředí. Krabice má unikátní tvar a systém zámků, které celému návrhu dávají jedinečnou podobu při zachování naprostého bezpečí během manipulace. Design samotné krabice navrhlo studio Ondřej Balajka, konstrukci a produkci zajistila tiskárna LOGIK. Krabici zdobí zušlechtění v podobě kovové ražby, která koresponduje se samotnou etiketou na lahvi a na vnitřní straně krabice je to vysoce lesklý UV lak, který jemně doplňuje prémiovost celkového designu.

POOCH & MUTT DOG DENTAL HEALTH QUIZ Prezentační sada předmětů vznikla k podpoře prodeje nových psích dentálních tyčinek značky Pooch & Mutt, a to především pro Spojené království. Jelikož majitelé psů si často neuvědomují rizika spojená s nedostatečnou péčí o zuby svých čtyřnohých miláčků, byla vytvořena tato edukativní sada, která je na tyto problémy upozorní. Nepřehlédnutelný design překřížených zubních kartáčků upoutá inovativním způsobem pozornost zákazníků a zároveň slouží jako pozadí promovaných produktů. Interaktivní kvízová skříňka pak odpoví na palčivé otázky a poskytne překvapivé údaje ohledně dentálního zdraví našich chlupatých kamarádů.

Značka Pooch & Mutt ve svých výrobcích akcentuje přírodní a funkční ingredience, Q & A skříňka proto tuto skutečnost ve svém designu reflektuje. Sada je určena především do pokladních zón prodejen, kde svou originalitou podpoří impulzivní nákupy zákazníků. Projekt byl společností LOGIK konstrukčně zpracován, vyroben i složen. 


Napište nám:

print@log.cz

Volejte nám:

+420 270 004 398


 ZÍSKALI JSME DVĚ PRVNÍ MÍSTA V SOUTĚŽI HVĚZDA 3D REKLAMY 2018

ocenění

ZÍSKALI JSME DVĚ PRVNÍ MÍSTA V SOUTĚŽI HVĚZDA 3D REKLAMY 2018

I v letošním roce jsme získali ocenění v prestižní soutěži Hvězda 3D reklamy. Tentokrát uspěl…

více ›

DVĚ PRVNÍ A JEDNO TŘETÍ MÍSTO PRO LOGIK

ocenění

DVĚ PRVNÍ A JEDNO TŘETÍ MÍSTO PRO LOGIK

S velkou radostí jsme odcházeli z letošního vyhlašování výsledků soutěže HVĚZDA 3D REKLAMY. V…

více ›

KALENDÁŘ ROKU 2016

ocenění

KALENDÁŘ ROKU 2016

Cílem soutěže Kalendář roku je ocenit výjimečnost kalendářů vyrobených v České republice pro…

více ›

HVĚZDA 3D REKLAMY ZA FIREMNÍ KALENDÁŘ

ocenění

HVĚZDA 3D REKLAMY ZA FIREMNÍ KALENDÁŘ

Soutěž Hvězda 3D reklamy byla v roce 2016 poprvé vyhlášena oborovou asociací POPAI, jejíž jsme od…

více ›

HVĚZDA 3D REKLAMY 2014

ocenění

HVĚZDA 3D REKLAMY 2014

V roce 2014 jsme v soutěži Hvězda 3D reklamy, pořádané Asociací třídimenzionální reklamy, obdrželi…

více ›

INOVACE ROKU 2021 a 1. místo v tailor made

ocenění, vyrobili jsme…

INOVACE ROKU 2021 a 1. místo v tailor made

Máme další ocenění do sbírky! V listopadu 2021 jsme hned pětkrát uspěli v oborové…

více ›

VAFO WET PRIVATE LABEL BOX

ocenění, konstrukce

VAFO WET PRIVATE LABEL BOX

V roce 2021 jsme pro našeho stálého zákazníka VAFO vyrobili papírový „hrnec“ s názvem VAFO WET…

více ›

PRESENT.INK má další úspěch!

ocenění, INSPIRACE

PRESENT.INK má další úspěch!

K novému roku 2020 jsme pro naše stálé zákazníky připravili dárek s názvem PRESENT.INK. Jednalo…

více ›

LOGIK, S.R.O.

Společnost LOGIK patří mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky s rozsáhlými možnostmi v oblasti publikací a vizuální komunikace. Mezi prvními tiskárnami v České republice jsme prokázali shodu zavedeného integrovaného systému s nově vydanými normami ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016. Platnost těchto osvědčení se týká nejen obecných polygrafických procesů, ale i nákupu a prodeje, vývoje a konstrukce obalů a stojanů, kompletních grafických služeb, přípravy dat a kalibrace CTP. Zodpovědný přístup k životnímu prostředí dokládají certifikáty FSC a PEFC.

TOP