SNADNÁ CESTA DO TISKÁRNY

historie

SNADNÁ CESTA DO TISKÁRNY

Pro usnadnění orientace našich klientů, kteří za námi jezdí do hlavního areálu firmy v ulici Pod Šancemi v Praze 9 – Vysočanech, jsme v roce 2015 instalovali příjezdové cedule s uvedením orientačního směru a přibližné vzdálenosti k provozovně LOGIK. Dvě se nacházejí na světelné křižovatce při odbočení z ulice Spojovací, třetí před „matoucí“ křižovatkou v cílové ulici Pod Šancemi.

Naši zákazníci používající k navigaci Google Maps na svých mobilních telefonech často kvůli chybě v mapách končili v areálu Pražských služeb, což je skoro půl kilometru od tiskárny LOGIK.

Navigační značky jsou vyvedené v jasné a přehledné grafice s logem LOGIK a typizovanou šipkou, používanou v síti těchto navigačních značek po celé Praze.Věříme, že si teď – i díky novým směrovým cedulím – najdete cestu do společnosti LOGIK mnohem snadněji. 


Napište nám:

print@log.cz

Volejte nám:

+420 270 004 398


TISK – JAK TO VŠECHNO ZAČALO

historie, taháky

TISK – JAK TO VŠECHNO ZAČALO

Za počátek knihtisku se většinou považuje vynález Němce Johannese Gensfleische, řečeného…

více ›

LOGIK oslavil 20 let

historie

LOGIK oslavil 20 let

Na trhu působíme v současné podobě od roku 1999. Disponujeme špičkovým vybavením v oblasti plochého…

více ›

AREÁL POD ŠANCEMI DOSTAL DRUHOU ŠANCI

historie

AREÁL POD ŠANCEMI DOSTAL DRUHOU ŠANCI

Společnost LOGIK se stala majitelem areálu v ulici Pod Šancemi v pražských Vysočanech v roce 2012.…

více ›

LOGIK, S.R.O.

Společnost LOGIK patří mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky s rozsáhlými možnostmi v oblasti publikací a vizuální komunikace. Mezi prvními tiskárnami v České republice jsme prokázali shodu zavedeného integrovaného systému s nově vydanými normami ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016. Platnost těchto osvědčení se týká nejen obecných polygrafických procesů, ale i nákupu a prodeje, vývoje a konstrukce obalů a stojanů, kompletních grafických služeb, přípravy dat a kalibrace CTP. Zodpovědný přístup k životnímu prostředí dokládají certifikáty FSC a PEFC.

TOP