vyrobili jsme…

Nahoď cylindr!

„Symbolem kampaně #FuckCancer je levandulovej cylindr. Důvod je prostej: cylindr je symbol absolutního fakáče, vztyčenýho do palebný linie ran osudu. Vezmi si pár z těch borců a borkyň, který si cylindr od tý doby prdli na hlavu: vesměs jsou to lidi, na který si v životě sahaly všemožný neřádstva. A oni se těm mizériím dokázali jeden jako druhej podívat do očí a na pozdrav jim cvrnknout do krempy svejch nablejskanejch cylindrů. Vezmi si Winstona Churchilla, kterej v cylindru nakopal zadek Hitlerovi; Marlene Dietrichovou, která s cylindrem na hlavě obrátila naruby představy o ženský garderobě; vezmi si Abrahama Lincolna; Slashe z Guns N’ Roses; strýčka Sama. Sakra, vezmi si strýčka Skrblíka.“

Za projektem FUCK CANCER stojí mladí onkologičtí pacienti společně se zkušenými nadšenci a profesionály, kteří projektu věnují svůj volný čas ve jménu superschopnosti EMPATIE. Vše přerostlo do kampaně, která právě probíhá, a k založení samostatného spolku FUCK CANCER.

Cílem projektu je šířit osvětu v oblasti rakoviny mladistvých na základě jejich zkušeností a silného respektovaného brandu a během 3 až 4 let vytvořit prostor, kde se na jedné platformě propojí organizace, nadační fondy, odborníci, pacienti a jejich osobní zkušenosti. Cílem je, aby se mladí, kteří jsou ve věku nemocných, podíleli na dalších kampaních, které budou následovat, a pomáhali je spoluutvářet. Projekt je rozcestníkem pro každého, kdo potřebuje získat informace o své nemoci či nemoci blízké osoby. Kampaň se nechce schovávat za líbivá slovíčka, protože tato nemoc milá rozhodně není a s nemocnými se nepáře, a proto s ní nehodláme jednat v rukavičkách ani my.

Společnost LOGIK tento skvělý projekt podpořila návrhem a výrobou cylindrů, které rozhodně nepřehlédnete. Levandulový cylindr je symbolem projektu jakožto projev podpory a jako znamení odvahy těm, kteří to potřebují.


Napište nám:

print@log.cz

Volejte nám:

+420 270 004 398


OH DEER BAKERY

vyrobili jsme…

OH DEER BAKERY

V práci ho to štvalo, dal výpověď a začal péct croblihy. A lidé po nich blázní. …

více ›

PRÉMIOVÉ OBALY RUMAKO

vyrobili jsme…, prohlédněte si

PRÉMIOVÉ OBALY RUMAKO

Klient: Rumako, s. r. o. Projekt vývoje a realizace obalů z hladké lepenky pro řadu exkluzivních…

více ›

OBAL NA KARTU MALL PAY

vyrobili jsme…

OBAL NA KARTU MALL PAY

Klient potřeboval k již hotové kartě netradiční obal, ve kterém by byla karta zaslána zákazníkovi…

více ›

SKINNY – logo i obaly

vyrobili jsme…, design

SKINNY – logo i obaly

V dnešní době na obale záleží mnohem více než dřív. Obalový materiál (packaging) nás provází…

více ›

Produktové obaly, stojany, barkety, …

vyrobili jsme…

Produktové obaly, stojany, barkety, …

Výhodou naší společnosti je vlastní kreativní oddělení pro vývoj obalového řešení a POP/POS…

více ›

KNIHA Jakuba Ludvíka

vyrobili jsme…

KNIHA Jakuba Ludvíka

Vyrábíme knihy – od sazby a úpravy fotografií přes ilustrace a jazykovou korekturu po kvalitní…

více ›

3. místo obsadil VALENTÝNSKÝ BOX

vyrobili jsme…, konstrukce, ocenění

3. místo obsadil VALENTÝNSKÝ BOX

V listopadu 2021 jsme v oborové soutěži POPAI 3D reklama obdrželi hned pět ocenění. Jedno z nich…

více ›

Dárkový obal na desetiletou slivovici

vyrobili jsme…

Dárkový obal na desetiletou slivovici

Na jaře 2022 jsme pro našeho zákazníka navrhli konstrukci a následně vyrobili dárkovou …

více ›

LOGIK, S.R.O.

Společnost LOGIK patří mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky s rozsáhlými možnostmi v oblasti publikací a vizuální komunikace. Mezi prvními tiskárnami v České republice jsme prokázali shodu zavedeného integrovaného systému s nově vydanými normami ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016. Platnost těchto osvědčení se týká nejen obecných polygrafických procesů, ale i nákupu a prodeje, vývoje a konstrukce obalů a stojanů, kompletních grafických služeb, přípravy dat a kalibrace CTP. Zodpovědný přístup k životnímu prostředí dokládají certifikáty FSC a PEFC.

TOP