KNIHA PLNÁ SLADKOSTÍ

knižní vazba, reference

KNIHA PLNÁ SLADKOSTÍ

Krásná kuchařka je nejdokonalejší ozdobou každé kuchyně. Máme samozřejmě na mysli vaši maminku, babičku, manželku, … Ale také mluvíme o kuchařských knihách. Ty, které v sobě ukrývají mnohá tajemství legendární značky Dr. Oetker, jsme v letošním roce od A do Z připravovali u nás v LOGIKu.

Od jednoduchých a rychlých sladkostí až po složité dezerty, vše najdete v této obsahově i technicky dokonalé knize, která se u nás zrodila dokonce ve dvou jazykových mutacích – české a slovenské. 

A její přípravě jsme věnovali stejnou péči, s jakou každá správná hospodyňka peče nedělní buchty pro své nejmilejší.

Technika a postup jsou důležité v kuchyni i v tiskárně

Návrh layoutu a sazba, úprava fotografií, textové korektury a předtisková příprava. To vše jsme zvládli udělat in house v našem moderním grafickém studiu. Základ knihy tvoří pevná šitá vazba V8 se hřbetem. Uvnitř najdete kvalitní papír a rozměr knihy je 190 × 240 milimetrů. A jako drobnou třešinku na tom nejlepším dortu Dr. Oetker jsme každou knihu opatřili i lacetkou – látkovou záložkovou stuhou v barvě rozehřáté čokolády, díky které vždy najdete svůj nejoblíbenější recept. 

Pro český i slovenský trh jsme připravili přes 10 000 výtisků. Každý jsme pečlivě zabalili do fólie tak, aby je lidé z prestižní firmy Dr. Oetker mohli jednoduše a bezpečně distribuovat.


„Tu knihu musím mít!“

Chápeme, je opravdu krásná. A třeba pod vánočním stromečkem by potěšila nejednu hospodyňku. Nenajdete ji však v běžných knihkupectvích, ale jednoduše si ji objednáte přes e-shop Dr. Oetker na eshop.oetker.cz pod názvem Pečeme s láskou 13.

A pod názvem Pečeme s láskou 12 najdete i tu, kterou jsme pro tohoto významného klienta vyráběli už v roce 2016. Velmi nás těší, že si společnost Dr. Oetker pro přípravu své nové knihy plné receptů a krásných fotek opět zvolila právě LOGIK.


Napište nám:

print@log.cz

Volejte nám:

+420 270 004 398


KROUŽKOVÁ VAZBA

knižní vazba

KROUŽKOVÁ VAZBA

V roce 2014 jsme modernizovali technologii pro vazbu kovovou vinutou spirálou a kovovým hřebenem …

více ›

KNIHÁRNA

knihárna, postpress, knižní vazba

KNIHÁRNA

KNIHAŘSKÁ VÝROBA knihařský skládací stroj HEIDELBERG Stahl KD78/4 KZRL-PD-T knihařský…

více ›

ZÁKLADNÍ KNIHAŘSKÉ POJMY

knižní vazba, taháky

ZÁKLADNÍ KNIHAŘSKÉ POJMY

Knihařské práce mají své pevně stanovené názvy, které však nejsou žádná věda. Dokončovací…

více ›

LOGIK, S.R.O.

Společnost LOGIK patří mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky s rozsáhlými možnostmi v oblasti publikací a vizuální komunikace. Mezi prvními tiskárnami v České republice jsme prokázali shodu zavedeného integrovaného systému s nově vydanými normami ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016. Platnost těchto osvědčení se týká nejen obecných polygrafických procesů, ale i nákupu a prodeje, vývoje a konstrukce obalů a stojanů, kompletních grafických služeb, přípravy dat a kalibrace CTP. Zodpovědný přístup k životnímu prostředí dokládají certifikáty FSC a PEFC.

TOP