LOGIK

Kalibrace barevnosti CTP

Jedním ze základních požadavků na tisk bývá barevná stabilita – aby byl první vytisknutý arch stejně barevný jako tisící a případný dotisk pokud možno identický. Proto je nutné, aby byla data pro tiskárnu kvalitní a tiskárna by měla být vybavena pro dosažení požadované kvality.

Jedním z řešení, které problémy s barevností minimalizují, je procesní kalibrace barevnosti. Společnost LOGIK, s.r.o., je držitelem certifikátu o shodě s normou ISO 12647-2:2004 Amd.1:2007, který potvrzuje zavedení procesních kalibrací barevnosti a také shodu tiskových parametrů s tiskovou normou.


Napište nám:

print@log.cz

Volejte nám:

+420 270 004 398


HLEDÁME NETRADIČNÍ ŘEŠENÍ

LOGIK, blog

HLEDÁME NETRADIČNÍ ŘEŠENÍ

Značky, respektive jejich vlastníci, se stále více orientují na poznávání zákazníků a zvyšování…

více ›

LOGIK, S.R.O.

Společnost LOGIK patří mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky s rozsáhlými možnostmi v oblasti publikací a vizuální komunikace. Mezi prvními tiskárnami v České republice jsme prokázali shodu zavedeného integrovaného systému s nově vydanými normami ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016. Platnost těchto osvědčení se týká nejen obecných polygrafických procesů, ale i nákupu a prodeje, vývoje a konstrukce obalů a stojanů, kompletních grafických služeb, přípravy dat a kalibrace CTP. Zodpovědný přístup k životnímu prostředí dokládají certifikáty FSC a PEFC.

TOP